Make A Connection


Vznikly oficiální stránky celého projektu viz. http://ikoutek.ic.cz/Ze 4.ročníku programu Make A Connection získalo finanční podporu v celkové výši více než 1,8 milionu Kč celkem 79 nových projektů mladých dobrovolníků.
Projekty jsou stejně jako v minulých letech zaměřeny různě: od pomoci nejrůznějším znevýhodněným skupinám, přes volnočasové aktivity pro děti a mládež, amatérské divadlo, osvětu, studentské časopisy, až po výstavbu skate-parku či podporu mladých začínajících kapel. Jedno mají ale všechny projekty společné, přinášejí pozitivní změnu nejen pro samotné mladé realizátory, ale i pro jejich okolí, pro komunitu, v níž žijí.

Tuto finanční podporu - grant získali i členové DC Světlo. Od září se spouští projekt "Internet v nemocnicích".
Budou zakoupeny počítače (v našich silách jsou 2) na kterých bude připojen internet a pacienti interního oddělení Ústecké nemocnice budou mít možnost tyto počítače využívat a pod vedením našich dobrovolníků se v práci s nimi i zdokonalit.

Více informací naleznete na stránkách, které teprve vznikají při příležitosti k tomuto projektu a dále na stránkach Make A Connection http://www.makeaconnection.cz/